Witamy.

Nasz firma zajmuje się realizacjami plastycznymi o szerokim charakterze, m.in. malarstwo ścienne, malarstwo sztalugowe, jak i ostatnio bardzo modne graffiti. Malujemy zlecone tematy, jak również swoje projekty dobrane charakterem do potrzeb i miejsca. Prace takie są ciekawą i nietypową formą reklamy, a co za tym idzie są zapamiętywane i rozpoznawalne, gdyż różnią się od standardowych rozwiązań reklamowych. Stanowią one także oryginalny wystrój wnętrz i mają niepowtarzalny charakter. W swoich pracach wykorzystujemy również technikę "airbrush" - czyli popularne na zachodzie malowanie samochodów i innych rzeczy aerografem. Chętnie podejmujemy się także nietypowych (ze względu na temat i powierzchnię) zleceń.
W naszej ofercie znajdą Państwo również projektowanie i wykonywanie nadruków i logotypów na koszulkach bądź innej odzieży, zarówno w ilościach hurtowych, jak i pojedynczych sztuk malowanych ręcznie. Wielokrotnie stanowią one wspaniały i nietypowy prezent.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom optymalne dopasowanie projektu do ich potrzeb.

Do realizacji zamówień używamy materiałów najwyższej jakości posiadających atest Państwowego Zakładu Higieny.

Siedziba firmy mieści się w Bytomiu (woj. śląskie), przy czym zakres działań firmy obejmuje cały kraj.