Chatka Puchatka


« Powrt

Data realizacji: listopad 2007

Pokój małej Paulinki zamieniony na chatkę Kubusia Puchatka.
Poprzez tą bajkową dekorację można się poczuć jakby się siedziało w domku małego Misia. Dzięki otwartym drzwiom można podglądać, jak toczy się życie w Stumilowym Lesie.
Większość wyposażenia wnętrza tego pokoju jest namalowana.


Zdjcia:

Chatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka PuchatkaChatka Puchatka

Wykonano: akrylem/spray`em.

Prace w tej Chatce Puchatka rozpoczęły się od wykonania szkicu, następnie pomalowano sufit oraz okna i drzwi z widokiem na zewnątrz. Kompresorem i pistoletem lakierniczym malowane były chmury oraz fragmenty drzew. Pędzlami i farbą akrylową namalowano wnętrze domku, cieniowanie było robione mokre w mokre. Sprajami malowane były garnki z miodem i detale .